Sennik: Obce osoby

1
5

Sen spotkasz w formie: Sen o obcych osobach, sennik obce osoby, znaczenie obcych w śnie

Ludzie są bardzo częstym motywem naszych snów. Jeśli przyśni się nam jakaś obca osoba nie oznacza to, że w niedługim czasie spotkamy ją na ulicy lub poznamy. Według senników obca osoba ma być dla nas tylko naprowadzeniem ku jakiejś myśli, czemuś co ma przypomnieć nam o pewnych aspektach naszej osobowości. Oczywiście interpretacja snu o obcych ludziach zależy także od kontekstu snu oraz tego jak ich widzimy w naszym marzeniu sennym.

sennik Obce osoby

Obcy nam uśmiechnięci i pełni radości ludzie zapowiadają bardzo korzystny okres w naszym życiu. Dobra passa będzie trwała zarówno w sferze zawodowej , jak i finansowej czy osobistej. To świetny czas by spełnić swoje marzenia wiec dobrze jest wykorzystać go jak najlepiej. Przyjaźni ludzie we śnie to także symbol oddanych, lojalnych przyjaciół na jawie. Może to wskazywać także na życzliwych sąsiadów, dalszych znajomych czy współpracowników.
Jeśli natomiast we śnie pojawią się ludzie zasmuceni jest to odzwierciedleniem naszej wrażliwości na krzywdę wyrządzoną drugiej osobie. Sen taki może też być też wskazówką, że ktoś z naszego otoczenia oczekuje wsparcia i pomocy.
Piękni i atrakcyjni fizycznie ludzie są zapowiedzią powodzenia w miłości. Jeśli śniący jest osobą samotną to dla niego znak, że wkrótce spotka swoją drugą połówkę.
Według sennika ludzie agresywni są ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem lub utrzymywaniem relacji z jakimiś nieprzewidywalnymi osobami. Z kolej ludzie stojący nam na drodze symbolizują przeszkody, które pojawią się przed osobą śniącą w dążeniu do jej celów i marzeń. Jeśli we śnie pojawią się obcy ludzie, którzy idą nam naprzeciw to oznacza konfrontację z wrogiem lub pomówienia na temat śniącego.
Ciekawą interpretację ma sen, w którym śniący widzi tłum ludzi- to dla niego oznaka dużych zarobków. Podobnie porywający i radosny tłum oznacza sukcesy i zadowoleni w sferze zawodowej i osobistej. Odczuwanie lęku we śnie związanego z napieraniem tłumu obcych osób, oznacza lek i niepewność przed problemami, które mają nadejść.
Samo bycie w tłumie obcych ludzi oznacza, że pewna osoba z naszego otoczenia manipuluje nami.

tagi obce osoby sennik co oznacza obce osoby nieznajomy sennik co oznacza nieznajomy
Symbol : nieznajomy

Sny podobne do: Obce osoby

Obrączka ślubna

Sen o obrączce często jest nawiązaniem po prostu do...

Oczy

Według sennika oczy jako symbol senny mogą być nawiązaniem do...

Ogień

Pożar jest symbolem naszych tłumionych uczuć i wszystkich...

Ogon szczura

Ogon szczura występujący w twym śnie to symbol rozstania z...

Okno

Okno we śnie jest symbolem sposobu postrzegania świata i...

Okulary

Znaczenie snu okulary to znak, że napięta sytuacja nie pozwala...

Pająk krzyżak

Pająk krzyżak we śnie zwiastuje pomyślność. W związku z tym,...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Elwira
2019-11-20 08:15:31
Ostatnio w moim śnie widziałam jakąś staruszkę. Cała była zziębnięta i coś do mnie mówiła, tylko nie wiedziałam co dokładnie. Co to może oznaczać?
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Sen o śpiewaniu często jest odczytywany pozytywnie. To dobry...
Jeśli w Twoim śnie pojawia się kuzyn, możesz liczyć na...
Sen o wodzie może mieć wiele różnych znaczeń. Woda może być...
Dzik postrzegany jest jako zwierzę, które jest silne,...
Według sennika buty nowe widziane we śnie to nic innego jak...
facebook
x