Sennik: Być aresztowanym przez policjanta

1
5

Sen spotkasz w formie: Być aresztowanym przez policjanta sennik, znaczenie snu areszt

Sen, w którym zostajesz aresztowany przez policjanta oznacza, że nie pozwolisz, aby w jakikolwiek sposób przeciwności losu popsuły ci twoje plany. Według sennika aresztowanie przez policjanta we śnie to znak, że jesteś osobą bardzo silną, która zawsze stara się wszelkie przeciwności losu pokonywać i nie załamuje się nawet, kiedy dzieje się w życiu bardzo źle.

znaczenie snu Być aresztowanym przez policjanta
Jeśli w realnym życiu faktycznie masz coś na sumieniu, a śni ci się aresztowanie przez policjanta oznacza to, że z pewnością nie unikniesz kary za popełniony czyn.
 
Jeżeli we śnie widzisz policjanta, który jest do ciebie bardzo przyjaźnie nastawiony oznacza to, że szybko rozwiążesz swoje problemy, a ponadto będziesz mógł liczyć na pomoc innych ludzi.
 
Jeżeli jednak głównym motywem twojego snu jest bardzo agresywny policjant to traktuj ten sen jako przestrogę przed popełnieniem poważnego błędu, który może cię sporo kosztować.
 
Sen, gdzie widzisz policjanta w swoim domu to zapowiedź nadejścia bardzo nieprzyjemnych wiadomości, które dotyczyć będą twojej rodziny.
 
Jeśli śni ci się, że to ty jesteś policjantem może to być dla ciebie wskazówka, że powinieneś mieć nieco więcej samodyscypliny i powinieneś postępować według zasad.
 
Sen, w którym wzywasz policjantów może oznaczać, że brak ci odwagi aby samodzielnie rozwiązywać swoje problemy i stawiać czoła przeciwnościom losu.
 
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest pościg policjantów oznacza to, że już najwyższy czas abyś przestał wreszcie uciekać od swojego problemu. Jest to najwyższa pora na to, aby go rozwiązać.
 
Kłótnia z policjantem oznacza, że w realnym życiu masz ogromne wyrzuty sumienia. Sen taki może też oznaczać, że dręczy cię poczucie winy w jakiejś istotnej sprawie.
 
Jeśli śni ci się, że atakuje cię policjant to jest to zapowiedź poważnej życiowej potyczki, której raczej nie będziesz mieć szans wygrać.
 
Sen, w którym policjant atakuje cię pomimo tego, że jesteś niewinny to ostrzeżenie przed poważnymi kłopotami, w które wplączesz się na własne życzenie.
 
Sen, w którym ktoś donosi na ciebie na policję to sugestia, że jednak powinieneś przemyśleć swoje zachowanie wobec innych ludzi.
 
Jeżeli we śnie ktoś proponuje ci pracę w policji to sen taki jest przestrogą przed otaczającymi cię bardzo nieuczciwymi ludźmi.
 
Dla osób, które są w związku, sen o policjancie bardzo często jest odzwierciedleniem sporych obaw o zdradę partnera.
 
Jeżeli śni ci się, że dostajesz mandat od policjanta to sen taki ostrzega cię przed nieodpowiednim zachowaniem, które może przysporzyć ci sporych wydatków.
tagi być aresztowanym przez policjanta sen o byciu aresztowanym sennik być aresztowanym przez policjanta sen być aresztowanym przez policjanta znaczenie snu być aresztowanym przez policjanta
Symbol : areszt

Sny podobne do: Być aresztowanym przez policjanta

Babcia

Według sennika babcia jako symbol senny rozumieć...

Bagno

Ten pojawiający się we śnie motyw senny nie budzi pozytywnych...

Balkon

Balkon może pełnić funkcję dekoracyjną budynku, zwłaszcza gdy...

Balon

Balon we śnie jest symbolem ucieczki, uwolnienia się od...

Bank

Bank jest instytucją, której powierzamy nasze oszczędności i...

Basen pływacki

Kiedy śnisz o basenie, zwróć uwagę na stan wody. Jeśli...

Bawiące się dzieci

Sen, w którym widzisz jak bawią się dzieci jest zawsze swego...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Ewel
2019-02-26 10:53:29
Policjant i to bardzo przystojny ;) więcej takich snów ;)
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Znaczenie snu garnitur jest z reguły pozytywne. Wróży...
Sen o niebieskim kolorze interpretować trzeba w zależności od...
Trafne jest twierdzenie, że buty w jakimś stopniu oddają...
Według sennika kradzież pojawiająca się we śnie ostrzega nas,...
Niebo to bardzo symboliczny motyw pojawiający się w snach....
facebook
x