Sennik: Szczury

2
0

Sen spotkasz w formie: sennik szczury, sen o szczurach, znaczenie snu szczury, sennik szczur

Ludzie zwykli śnić o szczurach. Mogą one bowiem reprezentować gamę różnych znaczeń i przemyśleń w naszym doczesnym życiu, w zależności od scenariusza napisanego przez wydarzenia w śnie. Każda sytuacja, która akompaniuje z emocjami, może wprowadzić nas w wiele stanów podświadomości. Jednakże dosłowne tłumaczenie snów nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Stoi za tym wiele aspektów fizycznych i psychologicznych oraz detale tworzące układankę ze snu. Jak to przetłumaczyć zrozumialej? Jest to głębsze kopanie we wszelakich okolicznościach naszych marzeń, snów i rzeźbienie koncepcji wraz z połączeniami naszego życia. 

znaczenie snu Szczury

Dla przykładu, czy śniliśmy kiedykolwiek o pościgu za szczurem lub ugryzieniem przez niego? Czy w naszych snach kiedykolwiek szczur byłby w stanie nam w jakiś sposób pomóc lub coś przekazać? Odpowiedź jest prosta, a udzielić ją możesz sobie tylko i wyłącznie ty. Szczury zazwyczaj przychodzą z przesłanką odnośnie ludzi knujących coś za naszymi plecami. Łączy się to z kimś dla nas bliskim, kogo może być nam trudno stracić. Z drugiej perspektywy jeśli zostaniesz ugryziony/a przez szczura w śnie, może być to ostrzeżeniem, że powinniśmy być ostrożni w stosunku do otaczających nas osób. Niektórzy mogą czekać na twoje potknięcie, ale nie przejmuj się nimi. Każdy twój przeciwnik jest oznaką twoich realizacji, które podążają w dobrym kierunku. Zabrudzony gryzoń symbolizuje zabrudzony umysł. Co to oznacza? Wiele planów, które po rozpoczęciu nie zostały doprowadzone do końca, a także twój opiekuńczy charakter w stosunku do bliskich ci osób. Nie zapominajmy jednak o drugiej stronie medalu - brudny szczur to także i mniej pozytywna przesłanka. Wszystko zależy od położenia życiowego w którym się obecnie znajdujemy. Powinno się to interpretować jako nadchodzące niekorzystne chwile takie jak zdrady, czy rozczarowania, które w późniejszym czasie wyjdą nam na dobre. Szur jest często także określeniem ludzi, których darzymy zaufaniem. Najwyższa pora, czy jest to odpowiednie zachowanie z naszej i ich strony. To ostrzeżenie, że ktoś próbuje zrobić coś za naszymi plecami. 
Szczur - nadejście nieoczekiwanych wydarzeń, przeciwności losu. 
Ugryzienie przez szczura - ktoś próbuje uknuć coś za naszymi plecami. Możliwe, iż jest to osoba bardzo na bliska.
Brudny szczur - nadchodzące zmiany, pozytywne przeplatane z negatywnymi. 
Zdechły szczur - emocjonalne zagubienie, brak kontroli nad nimi. Symbol pewnych spraw, które okazują się trudniejsze do rozwiązania niż oczekiwaliśmy tego na samym początku. 
Pogoń za szczurem - niektóre spory wkrótce zostaną zażegnane. Jest to także przestroga przed zachowaniem spokoju w przyszłości. Uzbrojenie się w nową kamizelkę cierpliwości będzie konieczne.
Biegający szczur - nasze uczucia, skierowane do drugiej osoby bez odbicia. Znak, by zdać sobie sprawę, iż niektóre osoby nie są nam pisane.
Obawa przed widokiem szczura - najwyższy czas na zmiany i walka z lękami. Są one do pokonania przy odpowiednich próbach. 
Szczur jasnego koloru - pozytywna przesłanka niosąca ze sobą zmiany takie jak powrót do odbudowy relacji, miłości.
Grupa szczurów - oznacza otaczające nas środowisko osób nastawionych do nas negatywnie, nieżyczliwie.
Szczur biegający po domu - zazwyczaj, lecz nie zawsze symbolizuje problemy rodzinne, sprzeczki, jednakże możliwe, iż będą one chwilowe i pozwolą nam dowiedzieć się o sobie więcej. 
Biegnący szczur w stronę zamkniętych drzwi - dla osób szukających miłości to dobry znak, ktoś próbuje otworzyć twoje drzwi do serca. Nie bójmy się tej osoby wpuścić. 

tagi szczur sennik co oznacza szczur szczury sennik co oznacza szczury
Symbol : szczur

Sny podobne do: Szczury

Samobójstwo

Gdy śni Ci się samobójstwo, spotka Cie nieszczęście w...

Samochód

Sen o samochodzie może mieć bardzo bogatą symbolikę, ale może...

Samolot

Samolot w snach reprezentuje wiele aspektów codziennego życia,...

Samolot pasażerski

Kiedy śnisz o samolocie, Twój sen może mieć...

Sandały

Trafne jest twierdzenie, że buty w jakimś stopniu oddają...

Schody

Według sennika schody pojawiające się we śnie są odniesieniem...

Seks

Kiedy śnisz o seksie, może po prostu fantazjujesz na ten...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Hieronim
2019-11-19 12:05:29
Moja żona panicznie boi się szczurów i wszystkiego co do niego podobne. Jakby jej się coś takiego przyśniło. Kiepski mój los...
autor: aleksandraska
2019-03-05 10:29:53
Mialam sen, ze gonila mnie grupa szczurow, ktore uciekly z piwnicy. Szczury te wydawaly dziwne dzwieki XD -no i sprawdzil sie sen juz w sumie jakis czas temu XD
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Sen, w którym zostajesz aresztowany przez policjanta oznacza,...
Niebo to bardzo symboliczny motyw pojawiający się w snach....
Sen o teściowej to bardzo często znak, że w wielu kwestiach...
Znaczenie snu zakonnica to życie w skromności i...
Sen o marchewce jest bardzo dobrym znakiem dla kobiet,...
facebook
x