Sennik: Szczur

3
5

Sen spotkasz w formie: sennik szczur, sen o szczurze, łapać szczura sennik, czarny szczur znaczenie snu

Przyśnił ci się szczur? Boisz się jego znaczenia? A może gryzie cię nierozwiązana przeszłość? Uzbrój się w chwilę cierpliwości i dowiedz się, co kryje obecność szczura w śnie. 
Na pewno nie unikniemy faktu, iż przesłanka o tym, że jest gryzoniem nieprzyjemnym jest prawdziwa. Ale co za tym stoi? Wszystko co nieprzyjemne wrzucane jest do jednego worka - z cechami negatywnymi. W tym przypadku szczur oznacza kłamstwo i oszustwo. Lecz w jakim kierunku jest ono skierowane? 

znaczenie snu Szczur

Lepszą odpowiedzią będzie z jakiego kierunku ona napływa. Może nadejść ze strony bliskich nam przyjaciół, osób którym ufamy, ale także i ze strony spokrewnionej. W nieodległym czasie możemy dowiedzieć się wiele nieprawdziwych i niekorzystnych dla nas informacji na swój temat, z którymi będziesz musiał/a się zmierzyć. Szczury często pojawiają się nawet przelotnie w snach, by dać nam do zrozumienia, że to co robimy, nie jest na tyle odpowiednie na ile powinno być. Nie jesteśmy z tego zadowoleni, a upływ czasu przypawa nas o mdłości. Są to dobre ostrzeżenia o tym, by dać sobie szanse na realizacje tego czego pragniemy i zacząć walczyć o marzenia. Nierzadko również są to nadzwyczaj wyimaginowane myśli dotyczące tego, co tak naprawdę nie jest dla nas tak złym światłem jak sami je odbieramy. Ale nie tylko negatywy niosą ze sobą małe gryzonie. To co dla jednych jest sytuacją niekorzystną, dla innych może być dobrą nowiną. Duże znaczenie ma sfera w której się obracamy. I tak przykładowo biegnący szczur oznacza nadejście nieoczekiwanej miłości ze strony, której nie braliśmy pod uwagę. Jeśli szczur w trakcie snu wywołuje w nas duże poczucie strachu i winy, to być może nie jest ono bezpodstawne? Może kieruje naszymi myślami i decyzjami, aby uniknąć nieoczekiwanych strat i ryzyka jakie w najbliższym czasie będzie przez nas podejmowane. Musimy pamiętać, że w trakcie snu przechodzimy jedynie w stan hibernacji, a nasz umysł ciągle walczy z naszym życiem teraźniejszym. Dajmy mu odpocząć i kreujmy każdy dzień tak, by zasypiając nocą nie obawiać się bycie na jawie.
Biegnący szczur - nadchodząca miłość, nowe relacje
Złapanie szczura - zerwanie więzi przyjacielskich, niewierność i nieuczciwość ze strony bliskiej nam osoby
Szczur - otwartość na świat, nowe wyzwania
Nieżywy szczur - niekontrolowane emocje w doczesnym życiu
Brudny szczur - nadmierne przejmowanie się życiem drugiej osoby
Gryzienie przez szczura - bądź czujny/a na otaczające cię środowisko. Ktoś może knuć za twoimi plecami
Biały szczur - nadejście i przechodzenie przez problemy z nowymi doświadczeniami
Czarny szczur - szczęście w związku, małżeństwie. Znak nadchodzących dobrych czasów dla twoich relacji miłosnych
Brązowy szczur - walka z chorobami, zmaganie się z przeciwnościami losu
Szczur w domu - dostatek, dobro materialne. Szczury pojawiają się zawsze tam, gdzie nie brakuje im jedzenia
Szczur przecinający ci drogę - twoja otwartość i uczciwość wkrótce zostanie wykorzystana
Krew szczura - zastanów się nad nadchodzącymi podejmowanymi decyzjami

tagi znaczenie snu stado szczurów sennik szczury w mieszkaniu sen szczury w mieszkaniu znaczenie snu szczury w mieszkaniu sennik ogon szczura sen ogon szczura znaczenie snu ogon szczura szczur sennik co oznacza szczur
Symbol : szczur

Sny podobne do: Szczur

Samobójstwo

Gdy śni Ci się samobójstwo, spotka Cie nieszczęście w...

Samochód

Sen o samochodzie może mieć bardzo bogatą symbolikę, ale może...

Samolot

Samolot w snach reprezentuje wiele aspektów codziennego życia,...

Samolot pasażerski

Kiedy śnisz o samolocie, Twój sen może mieć...

Sandały

Trafne jest twierdzenie, że buty w jakimś stopniu oddają...

Schody

Według sennika schody pojawiające się we śnie są odniesieniem...

Seks

Kiedy śnisz o seksie, może po prostu fantazjujesz na ten...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Bogna
2019-11-19 12:02:57
Nie znoszę szczurów to brudne stworzenia i taki sam mają symbol.
autor: sen o szczurze
2019-03-19 10:41:19
Według sennika szczur to jeden z tych motywów sennych, który ma bardzo bogatą symbolikę. Sen o szczurze zapewne nikomu nie kojarzy się pozytywnie, często jest to koszmar. Szczur to bardzo często symbol zagrożenia, albo zdrady. Sen z tym zwierzęciem często oznacza donosicielstwo i oszczerstwa. Ale jednak z drugiej strony szczur to też symbol bardzo dużej siły, odporności i przede wszystkim dużych zdolności adaptacyjnych w różnych miejscach.

Szczura widzieć we śnie to poważne ostrzeżenie przed osobami, które są wobec ciebie kłamliwe i nielojalne. Lepiej nie powierzaj swoich sekretów osobom, których intencji do końca nie znasz. Sen, w którym widzisz szczura nawiązuje do Twoich ukrytych wrogów. Ostrzega przed kradzieżą i donosicielstwem.

Szczury w domu mieć to z kolei bardzo dobry znak. Sen taki bowiem oznacza, że czeka cię dostatek, przede wszystkim dostatek materialny.

Złapać szczura we śnie zapowiada, że w realnym życiu to Ty przyłapiesz kogoś na gorącym uczynku. Sen ten interpretowany jest również jako zapowiedź sporych kłopotów w miłości.

Widzieć szczurołapa to znak, że osoby które Cie otaczają są bardzo życzliwe, zawsze możesz na nie liczyć. Z ich pomocą uda Ci się rozwiązać każdy problem.

Szczury uciekające oznaczają, że w Twoim najbliższym otoczeniu dzieje się coś bardzo niedobrego. Musisz więc uważać, zwłaszcza w pracy.
autor: Hubert
2019-03-05 11:28:50
Snil mi sie wielki szcur
ps. wlasciwa interpretacja
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Bieganie to jedna z najpopularniejszych aktywności. Jedni je...
Sen o szpilkach ma wiele znaczeń. Według sennika szpilki...
Balkon może pełnić funkcję dekoracyjną budynku, zwłaszcza gdy...
Sny są nieodłączną częścią każdego człowieka, każdy z nas...
Powszechnie znane jest twierdzenie, że pies to najlepszy...
facebook
x