Sennik: Sen o eks

3
0

Sen spotkasz w formie: sen o byłym chłopaku, sen o byłej dziewczynie, sen o byłym partnerze

Przyśniło ci się, że całujesz się z byłym chłopakiem i nie wiesz co to oznacza? Taki sen można interpretować na wiele sposobów. Z jednej strony może być zapowiedzią walki z problemami i konfliktami, a z drugiej strony może być dobrym znakiem, gwarantującym możliwość zawarcia nowego związku, opartego na miłości. Interpretacja zależy od tego, jak dużo szczegółów zapamiętasz oraz jakie emocje towarzyszyły ci podczas pocałunku.

sennik Sen o eks

Taki sen może oznaczać, że emocje związane z twoim "eks" są nadal żywe. O jakie emocje chodzi? Mogą to być zarówno uczucia romantyczne, jak i negatywne, takie jak rozczarowanie czy roszczenia. Jeśli towarzyszą ci te emocje to postaraj się zaakceptować wydarzenia z przeszłości, wybaczyć byłemu chłopakowi i o nim zapomnieć. Pocałunek z byłym partnerem może też oznaczać nierozwiązane problemy z przeszłości. Być może w niedługim czasie weźmiesz udział w spotkaniu, które ożywią wspomnienia i poruszy zabliźnione rany.

Jeśli rozstałaś się ze swoim "eks" w dobrych stosunkach czy nawet przyjaźni to sen o pocałunku z nim możesz śmiało interpretować jako zapowiedź nowego związku, który zdecydowanie będzie lepszy od poprzedniego. Jeśli w realnym życiu często spotykasz go w różnych miejscach to sen można rozumieć na dwa sposoby - albo niedługo połączy was więź przyjacielska albo rozstaniecie się na dobre, ale bez bólu i niepotrzebnych kłótni. 

Twój "eks" może ci się przyśnić również w innym kontekście - romantyczne spotkanie z nim oznacza mocne uczucia, którymi go darzysz, a które mogą być odwzajemnione. Gdy widzisz go z nową dziewczyną to oznacza, że pogodził się już z waszym rozstaniem, więc ty powinnaś zrobić to samo. Kiedy kłócicie się we śnie to znaczy, że nadal czujesz do niego wielki żal i rozgoryczenie. Nie chcesz mu przebaczyć i jesteś pełna złości, jednak to uczucie ci szkodzi i musisz się go jak najszybciej pozbyć. 

Również mężatkom zdarza się śnić o byłych chłopakach - nie oznacza to wcale, że myślą o zdradzie czy odejściu. Jeśli widzisz swojego "eks" we śnie to może symbolizować twoją tęsknotę za wolnością i swobodą z czasów, kiedy byłaś jeszcze panną. Być może w twoim obecnym związku podświadomie brakuje ci spontaniczności czy odrobiny pikanterii. Nie bój się powiedzieć o tym swojemu mężowi. Przypomnij mu, jak na początku wyglądał wasz związek, a między wami znów może zaiskrzyć. Dzięki temu oboje będziecie bardziej szczęśliwi.

tagi sen o eks sennik co oznacza sen o eks sennik eks, sen o eks sennik co oznacza sennik eks, sen o eks
Symbol : sennik eks, sen o eks

Sny podobne do: Sen o eks

Samobójstwo

Gdy śni Ci się samobójstwo, spotka Cie nieszczęście w...

Samochód

Sen o samochodzie może mieć bardzo bogatą symbolikę, ale może...

Samolot

Samolot w snach reprezentuje wiele aspektów codziennego życia,...

Samolot pasażerski

Kiedy śnisz o samolocie, Twój sen może mieć...

Sandały

Trafne jest twierdzenie, że buty w jakimś stopniu oddają...

Schody

Według sennika schody pojawiające się we śnie są odniesieniem...

Seks

Kiedy śnisz o seksie, może po prostu fantazjujesz na ten...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Konrad
2021-10-06 12:45:42
Ewa, w żadnym wypadku nie mów mężowi!
autor: Maja
2019-11-19 08:40:29
i często się śni mój pierwszy chłopak.. czy to znak, że w dalszym ciągu za nim tęsknię?
autor: sanderka
2019-03-05 12:48:54
Snil mi se sen z moim eks - sennik sie sprawdzil u mnie, thx.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Według sennika grzyby widzieć we śnie to ostrzeżenie przed...
Sen o meblach nie jest w zasadzie niczym nadzwyczajnym. W...
Dla jednych wymarzona, długo oczekiwana zabawka z dzieciństwa,...
Różaniec we śnie może być zarówno znakiem...
Pasożyty we śnie mogą symbolizować chorobę i kłopoty....
facebook
x