Sennik: Sen o byłym partnerze

4
4

Sen spotkasz w formie: sennik były chłopak, sennik była dziewczyna, sennik były partner

Przyśnił Ci się były chłopak/była dziewczyna i zastanawiasz się co to oznacza? Wszystkiego dowiesz się z naszego sennika - zapraszamy do lektury. 
Przypomnij sobie w jakim kontekście go zobaczyłaś, czy się spotkaliście, czy rozmawialiście? A może minęliście się obojętnie? Kontekst snu jest bardzo ważny w jego interpretacji. 

sennik Sen o byłym partnerze

Ogólnie pojawienie się byłego partnera we śnie sygnalizuje, że masz jakieś niedokończone sprawy lub po prostu masz nadzieję, że jeszcze kiedyś znów będziecie razem. Jeśli śnisz o swoim "eks" to prawdopodobnie jesteś osobą wrażliwą, skłonną do melancholii i rozpamiętywania spraw, które już dawno powinnaś zostawić za sobą. Zastanów się więc, jak definitywnie zerwać z przeszłością i rozpocząć nowy etap w życiu.

Kiedy we śnie wracasz do byłego partnera to Twoja decyzja może być zbyt pochopna - już za późno na ratowanie związku. Jeśli zdradzasz obecnego partnera z byłam chłopakiem to jasny sygnał, że nie doceniasz tego, co masz. Twoja druga połówka może się czuć niedowartościowana. Kiedy marzysz we śnie o ponownym spotkaniu swojego "eks" to jasne ostrzeżenie przed popełnianiem w życiu tych samych błędów. 

Jeśli widzisz swojego byłego chłopaka we śnie to może oznaczać, że tęsknisz za kimś, kto odszedł bez pożegnania. Jeśli natomiast rozmawiasz z nim to musisz sobie poukładać sprawy w swoim życiu. Prawdopodobnie masz jakieś niedokończone kwestie lub męczy Cię natłok obowiązków. Jeśli kłócisz się ze swoim "eks" podczas snu to oznacza, że wolisz żyć ze złymi wspomnieniami o nim, ponieważ wtedy źle o nim myślisz i to pomoże Ci zapomnieć o relacji, która była między wami. 

Gdy widzisz swojego byłego z inną dziewczyną to męczy Cię zazdrość i niepotrzebna chęć do zemsty. Natomiast gdy widzisz "eks" swojego obecnego partnera to znaczy, że czujesz się zagrożona i niepewna w waszym związku. 

Jeśli przyśnił Ci się powrót do byłego chłopaka to znaczy, że podświadomie o tym marzysz, ale nie pozwala Ci na to duma. Gdy jednak we śnie przypadkiem go spotkałaś to być może pisany jest wam powrót do siebie. Kiedy czujesz jego obecność - trawi Cię głęboka tęsknota, z którą musisz się uporać.

Kiedy śledzisz swojego byłego chłopaka we śnie to znaczy, że masz na jego punkcie obsesję, z którą zdecydowanie powinnaś walczyć, bo do niczego dobrego nie prowadzi. Jeśli mścisz się na swoim "eks" to pragniesz oczyszczenia z niespełnionych marzeń. Jeśli go lekceważysz to ze wszystkich sił starasz się zapomnieć o człowieku, który Cię zranił.

tagi sen o byłym partnerze sennik co oznacza sen o byłym partnerze były chłopak, była dziewczyna, były partner sennik co oznacza były chłopak, była dziewczyna, były partner
Symbol : były chłopak, była dziewczyna, były partner

Sny podobne do: Sen o byłym partnerze

Samobójstwo

Gdy śni Ci się samobójstwo, spotka Cie nieszczęście w...

Samochód

Sen o samochodzie może mieć bardzo bogatą symbolikę, ale może...

Samolot

Samolot w snach reprezentuje wiele aspektów codziennego życia,...

Samolot pasażerski

Kiedy śnisz o samolocie, Twój sen może mieć...

Sandały

Trafne jest twierdzenie, że buty w jakimś stopniu oddają...

Schody

Według sennika schody pojawiające się we śnie są odniesieniem...

Seks

Kiedy śnisz o seksie, może po prostu fantazjujesz na ten...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Sen o byłym chłopaku
2019-03-19 14:02:30
Gdy śni Ci się były chłopak, żywisz do niego jeszcze uczucia lub nagle obudziły się w Tobie dawne emocje. Poza tym czujesz żal po jego stracie lub nawet masz do niego pretensje o coś, co zrobił. Ponadto znaczenie snu były chłopak to także niedokończone sprawy, które nie koniecznie dotyczą sfery miłosnej. Przez nie możesz nie czuć się w pełni szczęśliwa.

Kiedy śnisz o byłym chłopaku z nową dziewczyną, on już na nowo układa sobie życie, Ty też musisz. Były chłopak, który Cię przytula symbolizuje wspólne chwile, które często wspominasz. Według sennika były chłopak, który chce do Ciebie wrócić oznacza, że nie możesz się pogodzić z końcem tego związku. Rozmowa z byłym chłopakiem sygnalizuje, że są pomiędzy Wami jakieś niedokończone sprawy i musicie je załatwić. Pocałunek z nim oznacza, że potrzebujesz czułości ze strony drugiej osoby. Sen o byłym chłopaku, z którym się kłócisz oznacza, że masz wciąż do niego żal. Jeśli się na nim mścisz we śnie, na jawie również masz na to ochotę. Nie warto jednak w sobie hodować żalu i złości, bo tylko Tobie one zaszkodzą.
autor: Sen o byłym partnerze
2019-03-05 10:41:13
zgodzilo sie wszystko.. snil mi sie byly chlopak,
autor: Kinia
2019-02-26 10:44:19
Wolałabym aby nie pojawiał się w moich snach...interpretacja daje do myślenia
autor: Genia3
2018-10-10 08:33:51
jak dla mnire to tylko wspomnienia. nie chce do niego wracac.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Według sennika grzyby widzieć we śnie to ostrzeżenie przed...
Sen o marchewce jest bardzo dobrym znakiem dla kobiet,...
Wybuch we śnie może symbolizować zadowolenie seksualne. Jest...
Sen o jaszczurce to w większości interpretacji motywów sennych...
Sen o akwarium należy traktować w pierwszej kolejności jako...
facebook
x