Sennik: Czarny pies

5
4.8

Sen spotkasz w formie: pies sennik, znaczenie snu pies

Można bez wątpienia uznać psa za najlepszego i najwierniejszego towarzysza człowieka, dlatego że strzeże jego dobytku, ochrania przed niebezpieczeństwami i jest przy nim w słabszych momentach życia. Jego symbolika senna jest bardzo bogata, ponieważ może symbolizować przyjaciela, lojalność, wierność, autentyczność, bezpieczeństwo, odwagę i miłość, a także zwierzęcy instynkty, strach, zdradę oraz kłamstwa. Czerń jako kolor kojarzy się z żałobą, smutkiem, rozpaczą, samotnością, śmiercią oraz niepokojem. Najogólniej rzecz ujmując, sny o czarnym psie mają szeroki zakres znaczeniowy, więc należy patrzeć szerzej na ten motyw.

sennik Czarny pies
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Taki pies we śnie zapowiada, że ktoś Cię zdradzi, będzie rozpowiadał plotki na Twój temat lub staniesz się ofiarą przebiegłej intrygi. Niestety to nie są dobre wieści dla Ciebie, ale dokona tego członek rodziny, przyjaciel bądź przyjaciółka. Poznasz ciemną stronę tej osoby i jej prawdziwe intencje, które nie okażą się dobre.  Jeżeli kobieta widzi ten symbol we śnie, wówczas jest to zły znak, który mówi o zdradzie.
  • Czarny gryzący pies stanowi zapowiedź choroby w niedalekiej przyszłości.
  • Motyw senny zabawy z czarnym psem symbolizuje stratę w życiu oraz zatroskanie.
  • Czarny pies łaszący się do nas to zapowiedź intryg lub jakiegoś nieprzyjemnego, niespodziewanego zachowania. 
tagi czarny pies gryzący pies agresywny pies pies we śnie sennik czarny pies sen czarny pies znaczenie snu czarny pies
Symbol : pies

Sny podobne do: Czarny pies

Chlapanina

Kiedy śnisz o błocie, możesz interpretować ten sen na wiele...

Choinka

Choinka jest symbolem kojarzonym ze świętami i czasem...

Chory pies

Pies to wierny towarzysz, którego często nazywa się też...

Chować się

Według sennika chować się we śnie to motyw, który...

Chłopak

Według sennika chłopak jako symbol senny to bardzo często...

Ciąża

Sny zazwyczaj odzwierciedlają naszą psychikę, obrazują to co...

Ciąża mnoga

Ciąża mnoga w naszych snach jest symbolem wysiłku w dążeniu do...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Synu czarny wilku (Psie) 2022-10-6 7:22
2022-10-06 15:24:25
Śnił mi się piękny czarny wilk wyglądał jak pies nie jak wilk ale wiedziałem że to jest wilk był bardzo Przyjazny Łasił się przytulał chciał się bawić Na początku jak go zobaczyłam czułam strach wiadomo dzikie zwierze
Ale później stwierdziłam że nie mam się czego obawiać
autor: znaczenie snu o czarnym psie
2019-04-22 10:35:10
Często słyszy się, że pies jest najwierniejszym kompanem człowieka i właściwie ciężko temu zaprzeczać. Nie dość, że chroni nas i nasze domy przed różnymi niebezpieczeństwami, a niekiedy też broni, to ponadto wykazuje pozytywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne. W snach zwierzę to może być symbolem przyjaciela, lojalności, wierności, szczerości, bezpieczeństwa, odwagi i bezwarunkowej miłości, a także zdrady, zwierzęcych instynktów, strachu oraz kłamstw. Czerń to barwa, która przywodzi na myśl śmierć, żałobę, rozpacz, smutek, samotność oraz pewien niepokój. Czarnego psa we śnie zaś można różnie tłumaczyć.
Szczegółowe znaczenie snu:
-Taki pies jako temat przewodni snu nie niesie za sobą dobrego przesłania. Staniesz się ofiara zdrady, plotek bądź niecnej intrygi, a sprawcą tego może być ktoś, kogo byś nigdy nie podejrzewała bądź podejrzewał, a mianowicie członek rodziny, przyjaciel bądź znajomy. Staną Ci się wiadome prawdziwa twarz i intencje tej osoby. Jeżeli kobieta widzi takiego psa we śnie, wtedy ma powody obawiać się zdrady.
-Czarny gryzący pies stanowi symbol nadejścia choroby.
-Zabawa z czarnym psem jako przedmiot marzeń sennych nie ma dobrego znaczenia. Dotnie Cię jakaś strata lub inne zmartwienia.
-Czarny łaszący się pies jako przedmiot marzeń sennych wykazuje, że niebawem w Twoim życiu zajdą negatywne zjawiska. Będzie to jakaś intryga, której padniesz ofiarą albo też ktoś znienacka zaatakuje Cię swym zachowaniem.
autor: sen o czarnym psie
2019-03-19 09:28:40
Czarny pies jest symbolem czegoś nieprzyjemnego, więc sen o czarnym psie należy odczytywać jako zły znak na przyszłość. Według sennika czarny pies oznacza zdradę lub przebiegła intrygę, w która zostaniemy wciągnięci. Może się jej dopuścić nawet przyjaciel czy przyjaciółka. Wściekły czarny pies wróży natomiast jakieś nieszczęście, którego cały czas się obawialiśmy. Musimy teraz na siebie wyjątkowo uważać. Jeżeli czarny pies we śnie nas gryzie, zwiastuje to chorobę. Znaczenie snu czarny pies kiedy się z nim bawimy to wróżba straty i zmartwień. Jeśli czarny pies się do nas łasi, możemy spodziewać się jakiejś intrygi albo nawet napaści na nas.

Czarny pies szczekający jest zapowiedzią kłopotów, których jednak można uniknąć.
Czarny pies martwy oznacza, ze uda Ci się szybko pokonać przeciwności losu.

Czarny pies może również być symbolem śmierci czy depresji. Uważaj więc, by nie wpaść teraz w przygnębienie.
autor: hmm
2017-12-07 15:56:53
Śniło mi się że mój pies jest czarny, chociaż tak na prawdę jest biały. Nawet próbowałam go w tym śnie umyć, ale nic to nie dało. Co to może znaczyć?
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Sen o ataku myszy na pewno oznacza konflikt i zmartwienia....
Różaniec we śnie może być zarówno znakiem...
Kiedy śnisz o pracy, zazwyczaj jest ona pozytywnym symbolem....
Plaża większości z nas kojarzy się z relaksem, błogim...
Sen o jaszczurce to w większości interpretacji motywów sennych...
facebook
x