Sennik: Cmentarz

3
3.6

Sen spotkasz w formie: sen o cmentarzu, cmentarz we śnie

Sen o cmentarzu najczęściej oznacza nasze wewnętrzne lęki i obawy. Jeśli się nam on śni, prawdopodobnie jesteśmy teraz na życiowym rozdrożu, musimy podjąć jakąś ważną decyzję lub jakieś wydarzenie sprawiło, że częściej myślimy o śmierci i przemijaniu. Znaczenie snu cmentarz to również świadomość, że nie mamy nic do powiedzenia i nikt się nie liczy z naszym zdaniem. Jednak symbol ten może również oznaczać nasze ukryte talenty. Jest on podpowiedzią od podświadomości, by zajrzeć w głąb siebie i dostrzec w sobie cechy, na które być może na razie nie zwracaliśmy uwagi. 

sennik Cmentarz
Jeśli na cmentarzu widzisz kogoś zmarłego, według sennika jest to znak Twojego osamotnienia. Kiedy wchodzisz na cmentarz, chcesz się czegoś pozbyć, by zacząć w życiu nowy etap. Jeżeli stoisz albo siedzisz na cmentarzu, teraz Twoje życie będzie spokojne i szczęśliwe. Kiedy obserwujesz jak ciało jest wkładane do grobu, będziesz powoli spełniać swoje oczekiwania. 

Według sennika cmentarz widziany we śnie to symbol straty ukochanej osoby. Kiedy widzimy go nocą. Za bardzo żyjemy tym, co było zamiast cieszyć się teraźniejszością. Jeśli cmentarz jest ładny i zadbany, możesz się spodziewać zaskakujących nowin od przyjaciół. Gdy jednak jest zaniedbany, teraz czeka Cię okres samotności. Cmentarz wojskowy we śnie jest zapowiedzią politycznych zamieszek, a nawet zwiastunem wojny pomiędzy krajami. Jeśli przynosisz kwiaty na cmentarz, ktoś z krewnych może teraz umrzeć. Kiedy sprzątasz cmentarz, rozpoczynasz właśnie nowy etap życia, bo uporządkowałeś swoją przeszłość. Błąkanie się po cmentarzu we śnie jest symbolem zagubienia, samotności, może powinieneś się teraz z kimś pogodzić i zacząć budować waszą relację na nowo. Jeśli przechodzisz przez cmentarz, śmierć jest Twoją niezdrową obsesją, być może oglądasz za dużo filmów, w których się ona pojawia lub interesujesz się okultyzmem. Drugie znaczenie tego symbolu to źle załatwione sprawy, być może te dotyczące spadku lub kogoś, kto wyjechał albo zmarł niedawno. Kiedy na cmentarzu widzimy trupy, upiory lub duchy oznacza to, że za bardzo się wszystkim przejmujemy, są w nas zakorzenione lęki, które nie pozwalają nam się w pełni cieszyć życiem. 

Stary cmentarz widziany we śnie oznacza, że zamkniesz teraz pewien etap w swoim życiu. Kiedy wpadasz do grobu na cmentarzu, coś lub ktoś może Cie teraz bardzo zaskoczyć. Jeśli kopiemy na nim własny grób, czeka nas niespełniona miłość. Mroczny cmentarz widziany we śnie oznacza, że zamykasz się przed ludźmi. Świecące się na nim znicze są symbolem nadziei i pocieszenia, które możesz teraz otrzymać. Kiedy widzisz na cmentarzu pomniki, ktoś teraz może Cię wyprzedzić w działaniach, bo stara się być lepszy od Ciebie. Duch widziany na cmentarzu to znak, że zapominasz o swoich bliskich. 

Skromny nagrobek oznacza jest zwiastunem stabilnego i spokojnego życia dzięki sumiennej pracy. Nagrobek bogato zdobiony jest zaś symbolem oczekiwań dobrobytu. 

Jeśli cmentarz przykościelny pojawia się w naszym śnie, jest to dobry znak na przyszłość. Przebywanie na nim to symbol śmierci w rodzinie. Kiedy przynosimy na niego kwiaty, uda nam się odnowić znajomość. Kiedy zostajemy na nim zamknięci, będziemy musieli nagle podjąć jakąś decyzję. Jeśli modlimy się na cmentarzu, jest to oznaka naszego zdenerwowania. Dla zakochanych spacerowanie po cmentarzu nie jest dobrym znakiem. Zwiastuje ono bowiem szybkie rozstanie. Cmentarz w lesie jest natomiast wróżbą powrotu do korzeni. Może za bardzo zająłeś się teraz codziennymi sprawami i zapomniałeś o rodzinnych stronach. Czas na ich odwiedzenie.
 
tagi cmentarz sennik co oznacza cmentarz stary cmentarz,nagrobek sennik co oznacza stary cmentarz,nagrobek
Symbol : nagrobek

Sny podobne do: Cmentarz

Chlapanina

Kiedy śnisz o błocie, możesz interpretować ten sen na wiele...

Choinka

Choinka jest symbolem kojarzonym ze świętami i czasem...

Chory pies

Pies to wierny towarzysz, którego często nazywa się też...

Chować się

Według sennika chować się we śnie to motyw, który...

Chłopak

Według sennika chłopak jako symbol senny to bardzo często...

Ciąża

Sny zazwyczaj odzwierciedlają naszą psychikę, obrazują to co...

Ciąża mnoga

Ciąża mnoga w naszych snach jest symbolem wysiłku w dążeniu do...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: GG
2020-07-01 12:16:15
Strona fajna przejrzysta dużą ilością interpretacji snów
autor: Halina
2019-11-20 09:26:06
Dobrze jest mi jak jest. Emerytura...
autor: Katarzyna ze Szczecina
2019-11-19 11:36:39
Ostatnio śnił mi się taki cmentarz jaki widziałam wielokrotnie w ScoobyDoo jak oglądałam z córką.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Sen o niebieskim kolorze interpretować trzeba w zależności od...
Kiedy śnisz o spowiedzi, jesteś świadomy swoich błędów....
Kiedy myślimy „szczeniaczek”, na ogół przychodzą nam do głowy...
Według sennika imię jako symbol senny bardzo często odnosi się...
Monety pojawiające się w Twoim śnie oznaczają prawdopodobnie...
facebook
x