Sennik: Ciąża syn

2
0

Sen spotkasz w formie: sen o ciąży, ciąża znaczenie snu

Sen o chłopcu to wyraźny sygnał, że czeka cię poprawa sytuacji finansowej. Gdy przyśnił ci się syn, to będziesz musiała sprawdzić się w nowej roli i możesz liczyć na przypływ siły. Mając syna w prawdziwym życiu sen o nim traktuj jak symbol przyszłego pocieszenia w razie napotkanych problemów. Gdy rodzisz syna w swoim śnie, to szykuj się do podróży.
 
sennik Ciąża syn
Poród w trakcie naszego snu oznacza natomiast oczyszczenie, odciążenie organizmu. Gdy marzenia senne traktują o szczęśliwym porodzie, czeka nas naprawdę sporo radości i wielkie szczęście. Gdy przyśniły nam się narodziny chłopca, czeka nas szczęście w interesach. Narodziny dziewczynki za to sugerują bolesne doświadczenia w przyszłości. Śniąc o koleżance w ciąży dostajemy sygnał o niezadowoleniu miłosnym. Wiele z senników pokazuje koleżankę jako symbol niespodziewanego problemu. Gdy w naszych marzeniach sennych staliśmy się uczestnikami porodu nieszczęśliwego, czeka nas ból i smutek.
 
Jeśli my sami rodzimy w naszym śnie, uwalniamy się od wszelkich trosk i w niedługim czasie osiągniemy jakieś korzyści. Gdy natomiast śniąc jesteśmy w ciąży, często odwołuje się to zwyczajnie do naszego aktualnego stanu, jeśli właśnie spodziewamy się dziecka. Bycie w ciąży we śnie bardzo często jest przejawem obawy przed zajściem w ciążę, w szczególności, gdy bardzo pragniemy nie posiadać potomków. Młoda dziewczyna będąca w ciąży w swoim śnie musi wystrzegać się skandali i plotek. Dojrzała kobieta śniąc o ciąży własnej otrzymuje dobry znak, że nadejdzie dla niej pozytywny okres w życiu. Bolesny i własny poród jest ostrzeżeniem przed czyhającą chorobą. Martwy płód to natomiast znak żałoby.
 
Większość ze snów o ciąży można traktować jako symbol zupełnie nowej rzeczy w naszym życiu, na przykład przejścia przez kolejne jego etapy. Czasami sen o ciąży powinno się odczytać jako sygnał obowiązku sprawdzenia się w nowej roli. Nie wolno nam się tej roli obawiać. Jeżeli w naszym śnie patrzymy na bliźniaczą ciążę, to spodziewajmy się zdwojonych korzyści z zaistniałej nowej sytuacji. Ciąża bliźniacza jest symbolem sennym bezpieczeństwa w biznesie i zadowolenia z życia. Gdy w naszych snach spotykamy bliźnięta, czeka nas poprawa sytuacji finansowej. Bliźnięta zdrowe symbolizują wielkie spełnienie. Kłopoty rodzinne wieszczy obecność w snach chorych bliźniąt. Jednojajowe bliźnięta zapowiadają zadowolenie z siebie, a bliźnięta syjamskie to symbol straty finansowej.
tagi ciąża sennik ciąża własna sen ciąża własna sennik ciąża syn sen ciąża syn znaczenie snu ciąża syn
Symbol : syn

Sny podobne do: Ciąża syn

Chlapanina

Kiedy śnisz o błocie, możesz interpretować ten sen na wiele...

Choinka

Choinka jest symbolem kojarzonym ze świętami i czasem...

Chory pies

Pies to wierny towarzysz, którego często nazywa się też...

Chować się

Według sennika chować się we śnie to motyw, który...

Chłopak

Według sennika chłopak jako symbol senny to bardzo często...

Ciąża

Sny zazwyczaj odzwierciedlają naszą psychikę, obrazują to co...

Ciąża mnoga

Ciąża mnoga w naszych snach jest symbolem wysiłku w dążeniu do...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Agata
2019-11-19 12:08:54
U mnie również się sprawdziło.
autor: kasia
2019-03-05 13:00:14
Interpretacja, ciaza syn sie sprawdzila.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Sen o autobusie jest symbolem podporządkowania się...
Znaczenie snu huragan to trudny okres w życiu. Czeka Cię...
Sen o gościach oznacza, że czujesz się samotny i odizolowany...
Kiedy śnisz o konfesjonale, bliska osoba może poprosić Cię o...
Według sennika włamanie oznacza, że czeka Cie...
facebook
x