Sennik: Ciąża mnoga

3
4.5

Sen spotkasz w formie: ciąża sennik, sen o ciąży

Ciąża mnoga w naszych snach jest symbolem wysiłku w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. Powinniśmy być wtedy cierpliwi i ostrożni, a z pewnością zostaniemy za ten wysiłek wynagrodzeni. Obecność ciąży w snach jest ogólnie symbolem czegoś nowego, wkraczania w kolejny etap życia. Można ją interpretować jako obowiązek sprawdzenia się w niedalekiej przyszłości w całkiem nowej roli.

znaczenie snu Ciąża mnoga
 Nie powinniśmy się jednak tej roli obawiać. Jeśli wyśniliśmy ciążę bliźniaczą, to prawdopodobnie osiągniemy podwójne korzyści ze znalezienia się w nowej sytuacji. Jeżeli kobiecie przyśniło się bycie w ciąży, to prawdopodobnie znaczy to spełnienie się jej wszystkich marzeń. Jeśli w naszym śnie spoglądamy na inną ciężarną kobietę, to w niedalekiej przyszłości doświadczymy przypływu gotówki.
 
Sen o ciąży bliźniaczej czasami odczytuje się jako bezpieczeństwo w biznesie, wierność i zadowolenie z życia. Jeżeli w naszym śnie posiadamy bliźnięta, to spodziewajmy się dobrych wiadomości. Gdy śniąc urodziliśmy bliźnięta, jest to symbolem powrotu do zdrowia fizycznego i psychicznego. To dobra wróżba szczególnie dla osób, które zmagają się z różnymi dolegliwościami. Obecność bliźniąt w naszym śnie to poprawa sytuacji finansowej. Zdrowe bliźnięta są przeważnie symbolem wielkiego spełnienia, chore to niestety zapowiedź kłopotów rodzinnych. Jeśli śnimy o bliźniętach jednojajowych, to liczmy na spore zadowolenie z siebie. Zły omen to bliźnięta syjamskie, ponieważ symbolizują stratę finansową.
 
Jeśli patrzymy na poród w naszym śnie, to interpretuje się to jako odciążenie i oczyszczenie organizmu. Jeżeli we śnie jesteśmy uczestnikami szczęśliwego porodu, interpretujmy to jako wielkie szczęście i radość. Śniąc o narodzinach chłopca spodziewajmy się zaznania niemałego szczęścia w interesach. Narodziny dziewczynki symbolizują bolesne doświadczenia. Będąc świadkami cudzego porodu w naszym śnie, oczekujmy nieuczciwego wejścia w posiadanie majątku. Jeżeli przyśnił nam się nieszczęśliwy poród, to czeka nas smutek i ból. Gdy śniąc rodzimy sami, najprawdopodobniej uwolnimy się od trosk i osiągniemy korzyści. Jeżeli jednak wyśnimy własny oraz bolesny poród, to traktujmy to jak przestrogę o nadchodzącej chorobie. Jeśli natomiast przyśni ci się ciężki poród, to jest on symbolem nieszczęśliwego małżeństwa. Żałobę zwiastuje nam sen o martwym płodzie.
tagi ciąża znaczenie snu ciąża własna sen ciąża syn znaczenie snu ciąża syn sennik ciąża mnoga sen ciąża mnoga znaczenie snu ciąża mnoga
Symbol : ciąża

Sny podobne do: Ciąża mnoga

Chlapanina

Kiedy śnisz o błocie, możesz interpretować ten sen na wiele...

Choinka

Choinka jest symbolem kojarzonym ze świętami i czasem...

Chory pies

Pies to wierny towarzysz, którego często nazywa się też...

Chować się

Według sennika chować się we śnie to motyw, który...

Chłopak

Według sennika chłopak jako symbol senny to bardzo często...

Ciąża

Sny zazwyczaj odzwierciedlają naszą psychikę, obrazują to co...

Ciąża syn

Sen o chłopcu to wyraźny sygnał, że czeka cię poprawa sytuacji...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: Daria
2020-01-08 10:41:47
Spodziewamy się jednego dziecka. Mąż mówi, że mu trojaczki przez sen urodziłam. Bardzo boje się porodu.
autor: Wiktoria
2019-11-20 08:48:36
Odczuwam wielkie spełnienie. Mój sen się sprawdził jak nigdy dotąd. Nigdy nie wierzyłam w senniki, ale jednak się do nich przekonam.
autor: Kamila
2019-03-05 12:41:38
chodze na zabiegi usuwania toksyn z organizmu - zgadza sie bo snil mi sie sen a w nim ciaza
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Przyśnił Ci się były chłopak/była dziewczyna i zastanawiasz...
Wiele zjawisk, przedmiotów, które pojawiają się w snach, ma...
Według sennika schody pojawiające się we śnie są odniesieniem...
Sen o robakach oczywiście nie należy do tych przyjemnych. Sam...
Szukanie we śnie świadczy o pragnieniu odnalezienia czegoś...
facebook
x