ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-19
sennik Wszy na psie
0
0
250
Wszy występujące na psie w trakcie snu symbolizują niedostatek. Ogólnie wszy widziane na zwierzętach podczas snów są zapowiedzią braku jakiejś rzeczy, której będziemy potrzebowali w przyszłości.

Większość senników nakazuje interpretować sny o wszach jako symbol frustracji. Jeżeli w czasie snu masz do czynienia z dużą ilością wesz, to możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki lub nawet wygranej na loterii. Sen o wszach we własnych włosach zapowiada twoją chorobę. Wszy na twej głowie czasem mogą również zapowiadać wzbogacenie się. Jeśli natomiast miałeś sen o wszach na głowie dziecka, to ktoś z najbliższego ci otoczenia zachoruje. Ogólnie rzecz ujmując wszy na głowie to zawsze albo choroba albo przypływ gotówki. Wszy na grzebieniu zaś symbolizują wyjście z jakiegoś ciężkiego problemu, pozbycie się spoczywającego na nas bagażu. Zabijanie wesz oznacza jakiś nieprzyjemny obowiązek, który musimy wykonać. Zaś ciągłe próby pozbycia się wesz, które się nie udają, są znakiem, że nie możesz uwolnić się od czegoś, co bardzo utrudnia ci życie.
  • pies w śnie
  • wszy na psie
  • sennik wszy na psie
  • sen wszy na psie
  • znaczenie snu wszy na psie

Opisz swój sen

Podobne sny

0
0
522
Martwy pies występujący w twoim śnie oznacza, że przebywasz wśród ludzi, którzy są do ciebie zdecydowanie wrogo nastawieni. Jeżeli w twoim śnie jesteś właścicielem psa, to czeka...