ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-20
sennik Sportowe buty
0
0
115
Najogólniej rzecz ujmując, buty jako symbol senny wskazują na pozycję zajmowaną w społeczeństwie przez śniącą osobę. Myśląc „buty sportowe”, pojawiają się takie skojarzenia jak wygoda i swoboda.  Takie rozumienie tego motywu wydaje się najwłaściwsze.
Szczegółowe znaczenie snu:
- Pojawienie się butów sportowych we śnie to zapowiedź przyszłej zmiany w Twoim życiu, szczególnie wtedy, gdy nie czujesz się dobrze i swobodnie. Nie musisz się obawiać, gdyż będzie to zmiana na dobre.
-Jeżeli śnisz o tym, że widzisz, oglądasz bądź podejmujesz decyzję o kupnie butów sportowych, twoja codzienność także zmieni się na lepsze.
-Jeżeli we śnie widzisz siebie w butach sportowych, to znak, że tylko Ty odmienisz swoje życie.  Nie dojdzie do tego wskutek szczęśliwego zbiegu okoliczności, lecz w wyniku Twoich w pełni uświadomionych działań. Będą to działania, które w przyszłości będą motywować Cię do walki o polepszenie swojego życia.
-Wystąpienie we śnie butów sportowych dobrze wróży dla osób borykających się z jakimiś trudnościami życiowymi. Nie stanie Ci się nic złego, problemy znikną i będzie miało miejsce szczęśliwe zakończenie.
-Buty sportowe jako symbol senny posiadają także inne interpretacje. Mogą być odzwierciedleniem dyscypliny, która przytłacza zazwyczaj kogoś, kto żyje w cieniu innych osób. Pojawienie się takich butów we śnie może pobudzić do działania i zmiany.
-Ponadto buty sportowe pojawiające się w śnie mogą wyraźnie sugerować, że osoba śniąca wykazuje potrzebę większej aktywności fizycznej w swoim życiu. Ruch pewnością podziała na Ciebie dobrze. Podświadomie możesz myśleć, że uprawianie sportu jest dla Ciebie ważne. Buty sportowe jako motyw senny mogą wskazywać również, że powinieneś przywiązywać większą uwagę do własnego ciała. Być może należy bardziej o siebie zadbać.
  • sennik sportowe buty
  • sen sportowe buty
  • znaczenie snu sportowe buty

Opisz swój sen

Podobne sny

0
0
302
Stado szczurów, które wyśniłeś w nocy, może oznaczać utrapienia lub przeciwności losu. Ogólnie w sennikach szczur figuruje jako symbol kłamstwa lub oszustwa. Śniąc o...
0
0
51
Sen o chłopcu to wyraźny sygnał, że czeka cię poprawa sytuacji finansowej. Gdy przyśnił ci się syn, to będziesz musiała sprawdzić się w nowej roli i możesz liczyć na przypływ siły....
0
0
329
Sen o porodzie bardzo często towarzyszy kobietom, które akurat spodziewają się dziecka. Wtedy może to być po prostu nawiązanie do jej obecnej sytuacji w życiu czy też wyraz pewnych...