Sennik: Szczeniaki

1
5

Sen spotkasz w formie: szczeniaki sennik, sen o psie

Kiedy myślimy „szczeniaczek”, na ogół przychodzą nam do głowy przyjemne skojarzenia. W snach zwierzę to stanowi wyraz zaufania, lojalności, wierności, spontaniczności, czystości i oddania, a z drugiej strony w negatywnym kontekście także braku odpowiedzialności, bezmyślności i niedojrzałego zachowania.
 
sennik Szczeniaki
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Masz w swojej rzeczywistości jakąś relację, która stanowi dla Ciebie źródło szczęścia, jeżeli śnisz o małym szczeniaczku. Możliwe są dwie opcje: Twoja przyjaźń ulegnie umocnieniu albo przemianie w coś poważnego, ponieważ okaże się, że żywicie do siebie jakieś mocniejsze uczucia. Czujesz instynktownie, że możesz zaufać tej osobie, która staje się dla Ciebie coraz bliższa. Sen o szczeniaczku może mieć też inne znaczenie, które sugeruje, aby w stosunkach z innymi ludźmi starać się okazywać więcej troskliwości.
  • Zdrowe, silne szczeniaczki we śnie oznaczają Twoje duże i całkowicie zasłużone osiągnięcie na płaszczyźnie zawodowej w niedalekiej przyszłości.
  • Głodne szczeniaczki natomiast symbolizują troski, a im więcej ich jest w naszym śnie, tym gorzej dla nas. Nie jest ważne, w jakiej sytuacji widzimy te zwierzęta.
  • Chory szczeniaczek w Twoim śnie może być przejawem nadejścia choroby, pogorszenia stanu Twoich finansów albo pojawienia się ciężkich problemów życiowych.
  • Martwy szczeniak we śnie z kolei jest wyrazem zaniedbania kontaktów towarzyskich. Oznacza to, że ofiarujemy komuś za mało czasu i uwagi.
  • Jeżeli opiekujesz się małymi szczeniaczkami we śnie, oznacza to, że jesteś typem osoby troskliwej i przywiązującej dużą uwagę do dbałości o kontakty towarzyskie.
  • Sen o przygarnięciu małego szczeniaczka do własnego domu odnosi się do osoby śniącej. Z pewnością ma ona wrażliwe usposobienie i chętnie niesie innym pomoc.
tagi szczeniak głodne szczeniaki silne szczeniaki chore szczeniaki przygarnięcie szczeniaków sennik szczeniaki sen szczeniaki znaczenie snu szczeniaki
Symbol : szczeniaki

Sny podobne do: Szczeniaki

Samobójstwo

Gdy śni Ci się samobójstwo, spotka Cie nieszczęście w...

Samochód

Sen o samochodzie może mieć bardzo bogatą symbolikę, ale może...

Samolot

Samolot w snach reprezentuje wiele aspektów codziennego życia,...

Samolot pasażerski

Kiedy śnisz o samolocie, Twój sen może mieć...

Sandały

Trafne jest twierdzenie, że buty w jakimś stopniu oddają...

Schody

Według sennika schody pojawiające się we śnie są odniesieniem...

Seks

Kiedy śnisz o seksie, może po prostu fantazjujesz na ten...

najnowsze interpretacje snów

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: sen o szczeniaku
2019-03-19 10:35:29
Według sennika szczeniak widziany we śnie symbolizuje często osobę, przyjaciela, któremu możemy w pełni zaufać. Sen o szczeniaku to często bardzo dobra wróżba na przyszłość – zapowiada bowiem dobre i spokojne życie rodzinne, towarzyskie, jak też zawodowe.

Sen o szczeniakach, których jest dużo to zwiastun bardzo udanego projektu zawodowego, który przyniesie nam nie tylko prestiż i uznanie, ale i ogromne korzyści materialne.

Zajmowanie się szczeniakami to nawiązanie do charakteru osoby śniącej – jest ona bardzo troskliwa, opiekuńcza i uczuciowa.

Sen o szczeniakach , które są głodne zwiastuje drobne problemy i troski, które jednak uda się szybko przezwyciężyć.

Szczeniaki chore zapowiadają biedę, często poważne zmartwienia, albo nawet bardzo poważną chorobę kogoś z najbliższej rodziny.

Wyjący głośno szczeniak widziany we śnie to ostrzeżenie przed bardzo poważnym niebezpieczeństwem, które może nam grozić jeżeli nadal będziemy zachowywać się nieodpowiedzialnie.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Według sennika schody widzieć we śnie to symbol, który...
Dla jednych wymarzona, długo oczekiwana zabawka z dzieciństwa,...
Sen o porodzie, w którym rodzi się chłopiec to zawsze dobry...
  Kiedy w Twoim śnie pojawia się kał, możesz się szykować na...
Według sennika burza to symbol senny, który...
facebook