Sennik: Kot biały

0
0

Sen spotkasz w formie: sen o kocie, kot we śnie

Kot jest symbolem dwojako tłumaczonym. Może on zarówno oznaczać niezależność, seksualność, kreatywność oraz energię, jak i być symbolem pecha oraz nieszczęścia, które nas może spotkać. Kiedy widzisz we śnie kota, jest to zły znak. Dostanie go w prezencie to dobre wieści. Kot bez ogona oznacza utratę niezależności. Kocie odchody wróżą rutynę, Pomyśl teraz o zmianach. Kiedy kot Cię gryzie we śnie, jesteś sfrustrowany, bo coś idzie nie po Twojej myśli. Gdy ratujesz kotu życie, odzyskasz teraz siłę i niezależność. Dziki kot jest symbolem strachu przed własną intuicją o braku zaufania jej. 

sennik Kot biały

Według sennika kot czarny oznacza nieprzyjemności. Kot biały symbolizuje trudne czasy. Znalezienie kota we śnie to zwiastun ograniczania przez kogoś naszej wolności. Sen o kocie martwym jest wskazówką, by działać z pasją, a na pewno podołasz trudnościom. Kot widziany w klatce to pożegnanie z czymś bardzo cennym. Kiedy patrzysz jak ktoś zabija kota, brakuje Ci niezależności. Bawiący się kot oznacza spotkanie kogoś i figlarnej naturze. Atakujący kot we śnie podpowiada Ci żeby zaufać intuicji. Głaskanie kota zapowiada niewdzięcznych ludzi wokół. 

Gdy kot ma pchły i się drapie, napotka Cię rozdrażnienie, które szybko jednak ustąpi. Kiedy kot Cię drapie, musisz teraz przeczekać trudności, potem osiągniesz życiowy cel. Znaczenie snu kot, kiedy ten łasi się do Ciebie to strach przed kobietami. Gdy masz wokół siebie wiele kotów, otaczają Cię tak naprawdę nieszczerzy przyjaciele. Kot z młodymi oznacza sprowokowanie Cię do czynów, których chciałeś uniknąć. Miauczące koty symbolizują uciążliwe chwile, ale szybko one przeminą. Kocięta widziane we śnie oznaczają powodzenie, nawet to w miłości. 

Wychudzony kot oznacza przykrą wiadomość na temat kogoś bliskiego. Kot pokazujący pazury to symbol ataku, agresji czy zazdrości z czyjejś strony. Karmienie dzikiego kota wróży konieczność poznania lepiej rozmówcy, by go zrozumieć. Gdy nadepniesz na ogon kota, możesz otrzymać teraz ważna informację. Biały kot symbolizuje szczęście. Rudy to szczęśliwe spędzone chwile.

tagi kot sennik co oznacza kot wychudzony kot, biały kot sennik co oznacza wychudzony kot, biały kot
Symbol : wychudzony kot, biały kot

Sny podobne do: Kot biały

Kapłan

Znaczenie snu ksiądz to wskazówka, by nie myśleć...

Kał

  Kiedy w Twoim śnie pojawia się kał, możesz się szykować na...

Kierowanie autem

Samochód kojarzy się przede wszystkim z łatwym i szybkim...

Kobieta w ciąży

Sen o kobiecie w ciąży oznacza poprawę kondycji finansowej....

Kocięta

Według sennika koty widzieć we śnie to oznaka, że wielu twoich...

Kolega

Kolega zazwyczaj się pojawia we śnie ludzi samotnych. Być może...

Koleżanka

Jeśli śni nam się koleżanka, możemy oczekiwać pomyślnych...

skomentuj znaczenie snu

komentarze

Brak komentarzy.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Według sennika pożar pojawiający się we śnie może zwiastować...
Sny o sznurze można tłumaczyć na wiele sposobów. Może oznaczać...
Według sennika wesele nie oznacza wcale, że niedługo wyjdziesz...
Tornado to różne zawirowania w życiu, zmienne i...
Według sennika siostra jako symbol senny może mieć...
facebook