Sennik: Konie

0
0

Sen spotkasz w formie: sen o koniach, konie we śnie

Konie we śnie oznaczają, że uda Ci się w końcu ustabilizować swoje życie osobiste i duchowe. Są one symbolem mocy, wytrzymałości, sprawności seksualnej oraz siły i energii. Jeżeli więc w Twoim śnie pojawiają się konie, z pewnością czeka Cię jakaś duża zmiana lub pozytywne nowiny. 

sennik Konie

Kiedy widzisz konie na łące lub w zagrodzie, w końcu się usamodzielnisz. Konie w stajni oznaczają pomyślność i dostatek. Konie w uprzęży bez jeźdźca są symbolem kariery, którą zrobisz. Jeśli zaś widzisz ich z jeźdźcem, czeka Cię niepowodzenie, regres zawodowy. Głowa konia widziana we śnie to wskazówka, by nie podejmować żadnych działań, wszystko samo się teraz ułoży. Koń z dwiema głowami to symbol życia w zawiedzeniu, nie wiesz w którą stronę powinieneś iść. Stado koni we śnie zwiastuje triumf rywali. Wykorzystają oni pewną wiedzę przeciwko Tobie. 

Sen o koniach czarnych to znak, że rozwiążesz jakąś tajemnicę. Konie niebieskie to symbol smutku. Białe konie oznaczają dobrobyt. Jeśli ścigasz białe konie, czekają Cię problemy seksualne. Jazda konno we śnie wróży osiągnięcie celu podstępem. Kiedy koń podczas jazdy jest niespokojny, osiągniesz sukces, ale po wielu przeciwnościach losu. Jeżeli bez skutku ujeżdżasz konia, dajesz się ponieść emocjom, a nie jest to teraz wskazane. Konie przechodzące obok Ciebie zwiastują niebezpieczeństwo. Przeskakiwanie przez płotki podczas jazdy oznacza pokonanie przeciwności losu. Kiedy koń nas zrzuca, będziesz musiał wybrać pomiędzy ambicjami a życiem osobistym. 

Konie stające dęba to zapowiedź zaszczytu. Znaczenie snu konie dzikie to kłopoty. Stado dzikich koni symbolizuje również poczucie wolności i braku obowiązków. Jeżeli jedziesz na dzikim koniu, odczujesz niepohamowane pragnienie seksualne. Spłoszone konie oznaczają zagrożeni życia. Według sennika konie kupowane przez kogoś to zwiastun otrzymania wysokiego stanowiska. Konie w cyrku oznaczają pomoc finansową, którą Ci ktoś okaże. Konie w drogiej uprzęży to symbol zdobycia czyjegoś uznania. Obcy jeździec na naszym koniu oznacza niewdzięcznika. Kiedy ktoś spada z konia, czekają nas trudne chwile. Jeżeli karmimy konie chlebem, posiadamy grono wiernych przyjaciół. Koń na biegunach wróży pociechę z dzieci. 

Wychudzony koń to symbol żałoby. Czarny koń oznacza niebezpieczeństwo. Piękny koń to udana miłość. Rudy koń symbolizuje zyskanie zaufania. Kiedy stado koni biegnie, zaczniesz panikować, bo czeka Cię ważna chwila. Krzywdzenie koni oznacza ciężką pracę. Konie wyścigowe wskazują, że najwyższa pora oszczędzać. Rżenie koni jest złym znakiem na przyszłość. Martwe konie oznaczają trudy. Skrzydlate konie to symbol podróży, a także oderwania się od cielesnych potrzeb, które do tej pory Cię ograniczały. Atakujący Cię koń to wróżb obaw, które są nieuzasadnione. Konie w zaprzęgu to zwiastun kłopotów i trosk.

tagi konie sennik co oznacza konie dzikie konie sennik co oznacza dzikie konie
Symbol : dzikie konie

Sny podobne do: Konie

Kapłan

Znaczenie snu ksiądz to wskazówka, by nie myśleć...

Kał

  Kiedy w Twoim śnie pojawia się kał, możesz się szykować na...

Kierowanie autem

Samochód kojarzy się przede wszystkim z łatwym i szybkim...

Kobieta w ciąży

Sen o kobiecie w ciąży oznacza poprawę kondycji finansowej....

Kocięta

Według sennika koty widzieć we śnie to oznaka, że wielu twoich...

Kolega

Kolega zazwyczaj się pojawia we śnie ludzi samotnych. Być może...

Koleżanka

Jeśli śni nam się koleżanka, możemy oczekiwać pomyślnych...

najnowsze interpretacje snów

jazda na słoniu

śniłam ze jechałam na słoniu ulicą i w pewnym momencie...

Bociany

Stado bocianów na liniach energetycznych z wielkimi dziobami,...

Gnojówka

Widziałam we śnie jak cielak wpadł w gnojówkę

Ryby

Podczas snu śniło się 3 duże ryby kolega jedną obieral nad...

wilkołak

Jestem w pomieszczeniu ktoś przeobraża się w wilkołaka, skacze...

wypadek samochodowy

jadę bez uprawnień, mam stłuczkę jedzie ze mną nieznana kobieta

skomentuj znaczenie snu

komentarze

Brak komentarzy.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Znaczenie snu latanie to uwolnienie się od trosk i zmartwień....
Motyw drogi ma swoją symbolikę nie tylko w odniesieniu do...
Dworzec pojawiający się podczas snu zwiastuje zawsze jakieś...
Agrafka może symbolizować brak ważnego dla nas elementu...
Zachowanie wstrzemięźliwości we śnie jest objawem poczucia...
facebook
x