Sennik: Ciąża własna

2
0

Sen spotkasz w formie: ciąża sennik, sen o ciąży znaczenie

Sen o własnej ciąży w większości przypadków odnosi się do aktualnego stany osoby śniącej, jeżeli akuratnie spodziewa się ona dziecka. Czasami sen o ciąży własnej może oznaczać obawy przed zajściem w ciążę, szczególnie jeżeli bardzo nie chcemy mieć potomstwa. Wiele senników interpretuje ciążę na wiele sposobów. Ciąża posiada niezwykle bogatą symbolikę senną. Jeśli na przykład młoda dziewczyna śni o byciu w ciąży, to powinna wystrzegać się skandali i plotek. Jeżeli dojrzała kobieta śni o byciu w ciąży, nadchodzi bardzo dobry okres w jej życiu. Sen o byciu w ciąży jest często w wielu sennikach symbolem spełnienia się wszystkich marzeń śniącej osoby.

znaczenie snu Ciąża własna

Jeśli miewasz sny o ciąży, zawsze powinnaś odczytywać je jako symbol czegoś nowego, najpewniej przejścia pomiędzy dwoma etapami w twoim życiu. Bardzo często sen o ciąży jest oznaką konieczności sprawdzenia się w roli zupełnie dla ciebie nowej. Nie możesz jednak obawiać się tej roli. Jeżeli przyśniła ci się ciąża bliźniacza, to oczekuj zdwojonych korzyści wynikłych ze znalezienia się w nowej dla siebie sytuacji. Ciąża bliźniacza w niektórych sennikach to także zwiastun bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia. Jeżeli natomiast śnimy o innej kobiecie w ciąży, jest to oznaka przypływu gotówki.

Jeżeli w naszych snach spoglądamy na poród, to traktujmy te sny jak oczyszczenie i odciążenie organizmu. Jeśli śniąc mamy bliźniaki, czekają nas najpewniej dobre wiadomości. Jeżeli jednak to my rodzimy bliźnięta we śnie, oznacza to dla nas powrót do zdrowia psychicznego i fizycznego, co jest szczególnie dobrym znakiem dla osób mających różne dolegliwości. Ciąża z komplikacjami jest ostrzeżeniem o problemach osoby śniącej, które da się rozwiązać jedynie przy pomocy znajomych. Śniąc o narodzinach chłopca oczekujmy szczęścia w interesach, a śniąc o narodzinach dziewczynki przygotujmy się na bolesne doświadczenia. Jeśli w naszym śnie staliśmy się świadkami cudzego porodu, to posiądziemy w sposób nieuczciwy majątek.

Gdy rodzimy podczas snu
, to powinniśmy to odczytywać jak symbol uwolnienia się od wszelkich trosk i osiągnięcia korzyści. Jeśli jednak wyśniliśmy bolesny, własny poród, prawdopodobnie czeka nas choroba. Ciężki poród mówi nam za to o nieszczęśliwym małżeństwie. Gdy w naszym śnie jest martwy płód, żałoba niechybnie na nas czeka. Jeżeli śniąc jesteśmy świadkami porodu szczęśliwego, czeka nas wielkie szczęście i radość. Nieszczęśliwy poród jest za to ostrzeżeniem przed nadciągającym czasem smutku i bólu.

tagi sen o porodzie znaczenie snu poród ciąża poród sennik ciąża własna sen ciąża własna znaczenie snu ciąża własna
Symbol : ciąża

Sny podobne do: Ciąża własna

Chlapanina

Kiedy śnisz o błocie, możesz interpretować ten sen na wiele...

Choinka

Choinka jest symbolem kojarzonym ze świętami i czasem...

Chory pies

Pies to wierny towarzysz, którego często nazywa się też...

Chować się

Według sennika chować się we śnie to motyw, który...

Chłopak

Według sennika chłopak jako symbol senny to bardzo często...

Ciąża

Sny zazwyczaj odzwierciedlają naszą psychikę, obrazują to co...

Ciąża mnoga

Ciąża mnoga w naszych snach jest symbolem wysiłku w dążeniu do...

najnowsze interpretacje snów

skomentuj znaczenie snu

komentarze

autor: KamilaS.
2019-03-05 12:04:50
Dobra interpretacja snu ciaza wlasna.
poproś
o interpretacje snu
Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu znaczenia snu? Skorzystaj z bezpłatnej interpretacji!

Ciekawe Sny

Las we śnie jest symbolem życia, płodności i odrodzenia. Może...
Według sennika schody widzieć we śnie to symbol, który...
Różaniec we śnie może być zarówno znakiem...
Przyśniło ci się, że całujesz się z byłym chłopakiem i nie...
Kiedy śnisz o seksie, może po prostu fantazjujesz na ten...
facebook