Interpretacja snu: Mój partner popełnił samobójstwo

0

Sen spotkasz w formie: sen o samobójstwie, sen o samobójstwie chłopaka, znaczenie snu samobójstwo

Opis snu od użytkownika

Mój chłopak się powiesił ją go próbowałam uratować nagle po 2godzinach pojawił się spowrotem orzyl przytulilam go chwilę pozniej siedzieliśmy na jakimś łóżku przytulil mnie mocno bym nie widziała jak jakiegoś małego mężczyznę karła grupszego ubranego na biało zgniatano go siatka samo mięso zostało ja zapytałam mojego partnera czy już więcej się nie powiesi on mówił że nie moimi dziećmi opiekowała się moja mama byliśmy w jakiejś szkole lub szpitalu nagle.On zaczął ode mnie uciekać i znów chciał się zabić miał głowę całą pokaleczona lecz w śnie umiar ktoś inny nie on później szliśmy do jakiegoś chlewka byliśmy chyba szczęśliwi w śnie było dużo małych dzieci noworodków które były grzeczne

interpretacja snu Mój partner popełnił samobójstwo

Interpretacja

Śmierć i samobójstwo w snach bardzo rzadko przewidują śmierć na jawie. Są to raczej symbole zmian, które dzieją się w naszym życiu, oznaka nowego etapu i wejścia na nową drogę. Śmierć we śnie zapowiada odnowienie lub zmiany relacji z bliskimi lub bezpośrednio z osobami ze snu. Sen o samobójstwie partnera obrazuje Twoje obawy o jego niewierność lub problemy w Waszym związku.

 

Widząc we śnie śmierć kogoś należy zastanowić się czy nie ma w Twoim życiu zbyt dużo pracy lub rzeczy które Cię męczą i nie pozwalają na normalne funkcjonowanie, jeśli tak jest - odpocznij i zadbaj o siebie. Karzeł obecny w Twoim śnie wróży nową znajomość, która nie będzie dla Ciebie korzystna. Przysporzy Ci wielu zmartwień i obniży Twoją samoocenę, natomiast widok morderstwa zapowiada długie życie.

 

Dzieci we śnie wskazują na Twoją wewnętrzną walkę z problemami, podświadomość daje nam znak, że są pewne sprawy i aspekty życia, które spędzają nam sen z powiek i tworzą chaos w duszy. Zazwyczaj jesteśmy bezradni i szukamy bezskutecznie pomocy. Małe dzieci i noworodki zwiastują dostatnie życie, dobrobyt i zadowolenie, natomiast fakt, iż tych dzieci jest dużo oznacza troski i przeszkody w dążeniu do tego.

Interpretacja od użytkowników

Brak interpretacji użytkowników dodaj jako pierwszy.
tagi mój partner popełnił samobójstwo22 sennik co oznacza mój partner popełnił samobójstwo22 samobójstwo sennik co oznacza samobójstwo
Symbol : samobójstwo

Powiązane Sny:

Samobójstwo

Gdy śni Ci się samobójstwo, spotka Cie nieszczęście w...

Pranie

Według sennika pranie wykonywane we śnie oznacza potrzebę...

Toaleta

Sen o toalecie sugeruje, że potrzebujesz oczyszczenia...

Siostra zakonna

Znaczenie snu zakonnica to życie w skromności i...

Stado szczurów

Stado szczurów, które wyśniłeś w nocy, może oznaczać...

Czekolada

Sen o czekoladzie bardzo często można tłumaczyć jako nadejście...

Ubrania

Kiedy śnisz o ubraniach, zwracasz dużą uwagę na swój...

najnowsze interpretacje snów

komentarze

Brak komentarzy.

Ciekawe Sny

Ten pojawiający się we śnie motyw senny nie budzi pozytywnych...
Co oznacza widok dziecka we śnie? Oznacza dziecięcy kawałek...
Bank jest instytucją, której powierzamy nasze oszczędności i...
Według sennika śpiewanie oznacza, że czeka Cię koniec...
Według sennika szpital widzieć we śnie to zwiastun...
facebook