ostatnie odwiedziny dnia: 2017-09-25
sennik Czerwone buty
0
0
47

Motyw butów w śnie wskazuje na naszą aktualną pozycję społeczną. Czerwień zaś to kolor miłości, który kojarzy nam się z uczuciami, namiętnością, pasją, a także seksualnością. Wskutek zespolenia tych dwóch motywów we śnie ukarze się nam obraz życia intymnego śniącej osoby.

 

Szczegółowe znaczenie:

-Sen o zakładaniu czerwonych butów może wskazywać, że charakteryzujesz się przesadną uległością na pokusy. Ulegasz im bez zastanowienia, nie będąc w stanie się oprzeć. Jeżeli skutki tego są opłakane i przynoszą Ci cierpienie, pomyśl poważnie o tym, aby zacząć panować nad swoimi pragnieniami i żądzami.

Sen o zakładaniu czerwonych butów na wysokich obcasach odnosi się do upodobań śniącego. Oznacza to, że osoba ta lubi bywać poza domem i oddawać się rozrywkom.

- Widzenie we śnie butów, które są brudne, to zapowiedź poznania jakiejś tajemnicę ukrywanej przez drugą osobę. To wydarzenie może mieć znaczenie dla Twoich późniejszych relacjach z partnerem.

-Czerwone buty na wysokim obcasie jako motyw senny to wyraz tego, że zbyt wiele wymagasz od swojego mężczyzny czy też kobiety.

-Sen, w którym pojawiają się zniszczone buty, informuje, że w Twoim związku namiętność uległa zniszczeniu w wyniku chorej, niepohamowanej zazdrości. Jeżeli nie chcesz stracić partnera czy też partnerki, lepiej skup się na pracy nad tą relacją. Inaczej ta zazdrość zabije ten związek.

  • czerwone buty
  • zniszczone buty
  • noszenie butów
  • zakładanie czerwonych butów
  • sennik czerwone buty
  • sen czerwone buty
  • znaczenie snu czerwone buty

Opisz swój sen

Podobne sny

0
0
288
Sen o porodzie bardzo często towarzyszy kobietom, które akurat spodziewają się dziecka. Wtedy może to być po prostu nawiązanie do jej obecnej sytuacji w życiu czy też wyraz pewnych...
0
0
273
Sen, w którym widzisz jak bawią się dzieci jest zawsze swego rodzaju wyrazem zadowolenia z życia. Bawiące się dzieci pojawiające się we śnie mogą też zapowiadać nadejście bardzo...
0
0
436
Kiedy we śnie uciekasz przed policją, próbujesz uciec przed zobowiązaniami. Teraz kiedy już każdy wie jaka jest Twoja rola, nie odpuści Ci wypełnienia zadania. Spróbuj chociaż stanąć na...