ostatnie odwiedziny dnia: 2017-09-25
sennik Brudne buty
0
0
40
Buty to symbol Twojej aktualnej sytuacji w społeczeństwie. Z kolei interpretacje snów o brudnych butach wykazują się różnorodnością, dlatego należy zwracać uwagę na szczegóły i kontekst, w jakich się pojawiają.
Szczegółowe znaczenie snu:
-Jeżeli śnisz o brudnych butach, uważaj. Przez swoją często niestosowną krytykę możesz narobić sobie wrogów. Rozważ następujące kwestie: czy jest to konieczne oraz czy warto. Może lepiej czasami uszczypnąć się niż rzucać niekoniecznie potrzebne komentarze.
-Brudne obuwie jako motyw senny można również interpretować w odniesieniu do naszego życia intymnego. Ich pojawienie się w Twoim śnie to zapowiedź wydarzenia, które wpłynie na Twoje dalsze relacje z partnerem bądź partnerką. Mianowicie odkryjesz jego/jej tajemnicę.
-Pokryte kurzem lub w niewielkim stopniu zabrudzone buty, które widzisz w swoim śnie, mogą oznaczać to, że przeżywasz okres lenistwa w swoim życiu, co widać w Twojej pracy, nawykach oraz w innych sferach życia. Może to być także sugestia, że za bardzo leniuchujesz- odnosi się to zarówno do spraw zawodowych, jak i kwestii aktywności fizycznej.
-Skrajnie brudne albo ubłocone buty jako symbol senny oznaczają, że właśnie przeszłaś albo przeszedłeś przez ciężkie wydarzenia w swoim życiu.
-Dawanie we śnie komuś nowych butów, które w wyniku pewnych okoliczności uległy zabrudzeniu- podświadomość próbuje Cię ostrzec przed podjęciem niewłaściwych decyzji, działań, a może przed niewłaściwymi osobami. Wymienione czynniki mogą w przyszłości spowodować mniejsze i większe problemy.
  • zniszczone buty
  • buty
  • brudne buty
  • noszenie butów
  • nowe buty
  • sennik brudne buty
  • sen brudne buty
  • znaczenie snu brudne buty

Opisz swój sen

Podobne sny

0
5
312
Według sennika sklep widziany we śnie można interpretować na różne sposoby.   Sen o sklepie, który po brzegi wypełniony jest towarami może oznaczać, że przeoczysz niezwykle...
0
0
182
Złoto pojawiające się we śnie oznacza coś krótkotrwałego i ulotnego. Odzwierciedla ono bogactwo materialne, ale i duchowe. Sen o złocie często sprowadza się do tematyki pieniędzy i...
0
0
474
sennik Lis
Lis
Sen o lisie może symbolizować pragnienia seksualne, które głęboko skrywasz. Według sennika lis jest również przestrogą, by uważać na fałszywych ludzi wokół siebie. Kiedy śnisz o...